Menu Zamknij

Mszana Dolna

Mszana Dolna to miasto w województwie małopolskim, w powiecie limanowskim. leży w zachodniej części Beskidu Wyspowego w zlewisku rzeki Raby, 50 km na południe od Krakowa, 50 km na północ od Zakopanego i 12 km na północny wschód od Rabki. Miejscowość położona u podnóży dużych szczytów Beskidu Wyspowego jest turystycznie atrakcyjna.

Miejscowość wypoczynkowa położona w rejonie posiadającym doskonałe warunki klimatyczne przydatne w leczeniu schorzeń dróg oddechowych u dzieci. Wiele atrakcji turystycznych, m.in. piękne zabytkowe schronisko na Śnieżnicy. Mszana Dolna jest stolicą górali Zagórzan. Dużymi walorami tego regionu jest czyste powietrze i wody pełne ryb. Górzyste ukształtowanie
terenu sprzyja czynnemu wypoczynkowi. Dostępne oznakowane szlaki turystyczne umożliwiają bezpieczne uprawianie turystyki pieszej.

Punkt położenia ośrodka sprzyja pieszym wędrówkom jak i stanowi możliwość korzystania przez uczestników z pobliskiego basenu miejskiego. Dodatkowym plusem jest fakt, iż miejscowość jest cicha i młodzież może zregenerować siły po całym roku pracy w szkole.

Zakwaterowanie:

Wynajem Pokoi Gościnnych
Barbara i Roman Nawieśniakowie,
34-730 Mszana Dolna, ul. Zakopiańska 30b;
tel.: 018/33-11-268


Oferuje pokoje 3, 4, 5-osobowe, świetlica z TV. Boisko oraz teren do gier i zabaw ruchowych. Na terenie ośrodka wczasowego istnieje możliwość zorganizowania ogniska lub grilla, Na terenie znajduje się altana ogrodowa do zajęć programowych, huśtawka oraz brodzik z podgrzewaną wodą. Ośrodek zapewnia bezpłatny dostęp do Internetu.

Wyżywienie:

Domowe jedzenie oraz miła obsługa dba o to, by dzieciom i młodzieży nic nie brakowało. W stołówce ośrodka są wydawane trzy posiłki dziennie. Pierwsze świadczenie -obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie – śniadanie w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

Transport:

Autokar klasy turystycznej na trasie Warszawa- Mszana Dolna-Warszawa oraz podczas wycieczek programowych.

Zapisy

    Termin
    I turnus 20 lipca - 2 sierpnia (14 dni) – 1 400 złII turnus 2 – 11 sierpnia (14 dni) – 1 400 zł


    Warunkiem przyjęcia zgłoszenia, jest wpłata zaliczki w wysokości 200,00 zł